Sitemizde şuan toplam 3217 film bulunmaktadır.

2 Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle

0
( Yüksek Kalite )

2 Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle

2 Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle

Özet ve Detaylar- 2 Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüme

Özet ve Detaylar

 • 2 Broke Girls, 2011-2012 sezonunda Amerikan CBS televizyonunda yayınlanmaya başlayan televizyon dizisi. Dizi sit-com türünde bir komedi dizisidir.

  Michael Patrick King ve Whitney Cummings tarafından Warner Bros. Television için yaratılmıştır. Başrollerinde, Kat Dennings ve Beth Behrs oynamaktadır.

  Max (Kat Dennings) ve Caroline (Beth Behrs) maddi durumu iyi olmayan iki arkadaştır ve New York, Brooklyn’de Williamsburg bölgesinde bir restoranda garson olarak çalışmaktadırlar.

  Türkiye’de bu diziyi TLC Türkiye yayınlamaktadır; bir dönem, ComedyMax’ta da yayınlanmıştır. Şu ana kadar seyirciden olumlu tepkiler almıştır.

 • Konu Özeti

 • Dizi, yirmili yaşlarının ortasında yoksul bir aileden gelen Max Black (Kat Dennings) ile zengin bir aileden gelen ama şimdilerde babası, Martin Channing’in, Bernard Madoff-esque Ponzi dolandırıcılık davası yüzünden beş parasız kalan Caroline Channing’in (Beth Behrs) Brooklyn’de bir restoranda çalışmasını konu edinmektedir.
 • Karakterler

 • Max Black (Kat Dennings): Alt sosyal sınıftan gelen bir kadındır. Genelde düzenli bir sevgilisi yoktur, çoğu kişiyle öylesine takılır.
 • Caroline Wesbox Channing (Beth Behrs): Daha önceleri zengin olan bir kadındır. Babasının hapse girmesiyle servetini yitirmiştir. Andy Relationship’le çıkmışlar, ayrılmışlar sonra tekrar barışmışlardır. Andy’nin şeker dükkanı vardır. Wharton Business School’da okumuştur.
 • Sophie Kachinsky (Jennifer Coolidge): Polonyalı bir iş kadınıdır. Max ve Caroline’in üst komşusu ve en yakın arkadaşlarındandır. Max ve Caroline’la aynı restoranda çalışan Oleg’le birliktedir.
 • Han Lee (Matthew Moy): Williamsburg Diner Restoranı’nın sahibidir. Asyalı olduğundan boyuyla dalga geçer ve pek takmazlar. 29 yaşındadır fakat Max ve Caroline onu daha büyük sanmışlardır.
 • Oleg (Jonathan Kite): Restoranın baş aşçısıdır. Aslen Ukraynalıdır fakat çalışabilmek için ABD’ye yerleşmiştir. Sophie ile bir ilişki içerisindedirler. Dizide çapkın oluşuyla tanınır.
 • Earl (Garrett Morris): Earl 75 yaşında olup dizideki en yaşlı karakterdir ve restoranda kasiyer olarak çalışmaktadır.
 • 2 Broke Girls-Two Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüm Full HD 360p, 720p, 1080p Türkçe Altyazılı İzle / İndir

  2 Broke Girls 1. Sezon 23. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle
  2 Broke Girls 1. Sezon 21. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle
  65
  FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
  2 Broke Girls 1. Sezon 22. Bölüm Full HD Türkçe Altyazılı izle

  Orjinal İsim: 2 Broke Girls - Two Broke Girls

  Tür: 2 Broke Girls, 2 Broke Girls 1. Sezon, Dizi

  Yapım: 2011

  IMDB Puanı: 6.8

  Yönetmen: James Burrows

  Oyuncular: Kat Dennings , Beth Behrs , Nick Zano , Garrett Morris , Brooke Lyons

  Etiketler: , , , ,

  YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
   

  yabancı dizi izle - yabancı dizi izle- film izle gebelik hesaplama